Náročný plzeňský program bude pokračovat v Hlučíně. To se nedá nic dělat, rozhodně nebrečíme, hlásí Bílek

Plzeňská neporazitelnost na českém území trvá již téměř rok a nic na tom nezměnil ani její víkendový výjezd na jabloneckou Střelnici, odkud si svěřenci Michala Bílka odvezli jasnou třígólovou výhru s čistým kontem.

Náročný plzeňský program bude pokračovat v Hlučíně. To se nedá nic dělat,  rozhodně nebrečíme, hlásí Bílek

Také na severu Čech dokázali Chorý, N'Diaye a spol. udeřit ze standardní situace, které má v Doosan aréně na starosti Pavel Horváth.

"Standardní situace jsou něco, na čem si zakládáme. Pomáháme si jimi a přináší nám výsledky. I teď jsme se z nich prosadili, takže splnily přesně to, co od nich očekáváme," těšilo stránkami fcviktoria.cz citovaného Michala Bílka.

I když mají tento týden evropské poháry pauzu, na náročném programu červenomodrých se nic nemění a již ve středu cestují v rámci třetího kola MOL Cupu na půdu dalekého Hlučína.

Rozjetou kabinu by to však vykolejit nemělo. "To se nedá nic dělat, rozhodně nebrečíme. Toužili jsme hrát evropské poháry, dostali jsme se do Ligy mistrů a museli jsme s tím počítat. Musíme se s tím vyrovnat,“ informoval sedmapadesátiletý stratég z Doosan arény.

Hlučín, jehož čekají příští rok oslavy 100 let od založení, je v aktuální tabulce MSFL na průběžné druhé pozici hned za Hanáckou Slavií Kroměříž a momentálně táhne desetizápasovou šňůru bez prohry.

Tým, který si v říjnu dokázal poradit se Znojmem, Vítkovicemi i Rosicemi, trenérsky vede od letošního ledna Filip Smékal. Středeční skalp úřadujícího tuzemského šampiona by byl i přes jeho jisté změny v sestavě jednoznačnou senzací.

Na trůn pro Hráče kola usedl habán z Plzně, Gambijci ze Zlína chyběl jen vstřelený gól. Kdo skončil v závěsu za nimi?