Boj o český titul? Všechny tři týmy budou držet pospolu až do závěru sezony, tipuje Čech. Proč nyní nemůže nic vzít?

Čtyřicetiletý internacionál Petr Čech, jehož kroky sleduje na Instagramu 2,4 milionu lidí, už není poradcem sportovního a technického úseku Chelsea několik týdnů.

Boj o český titul? Všechny tři týmy budou držet pospolu až do závěru sezony, tipuje Čech. Proč nyní nemůže nic vzít?

Žádná nová pracovní nabídka ovšem na jeho stole aktuálně neleží a ani nemůže a to na základě jeho kontraktu s Blues...

"V tuto chvíli opravdu není nic aktuálního. Koneckonců smlouva ukončující mé angažmá v Chelsea mi na určitou dobu neumožňuje pracovat ve fotbalovém prostředí, takže v tomto kontextu je pauza daná," vysvětlil bývalý dlouholetý reprezentant Česka.

Letní měsíce se tak ponesou ve znamení volna. "Momentálně se těším na možnost věnovat se více koníčkům, rodině a možná i cestování. Na druhou stranu se znám a je jen otázkou času, kdy mi pracovní výzvy začnou chybět. V klidu se porozhlédnu a uvidíme, jaké možnosti se přede mnou otevřou," pokračoval plzeňský rodák, jehož konto zdobí triumfy v Lize mistrů i Evropské lize.

Více času bude mít i na rozjezd Premier League či Fortuna:ligy. A jak to vidí právě v ní? "Dá se očekávat pokračující hegemonie silné trojice. Sparta má nového trenéra, přebudovává a silně posiluje, množství nových tváří je také v Plzni a Slavii. Tipnul bych si, že se letos všechny tři týmy budou držet pospolu až do závěru sezony," uzavřel "Big Pete", jenž si kromě Chelsea v minulosti zachytal také za Arsenal, Rennes, Spartu a Blšany, v jejichž áčku začínal již před třiadvaceti lety.

Snad už i Čvančara pochopil, o čem to ve Spartě je, říká Siegl. Jak vidí Sadílka s Kuchtou a jaký názor má na Priskeho?

Zdroj: Sport Invest