Možná už se hodně lidí bojí, tvrdí Rada a žádnou vyloženou frontu zájemců nečeká. Pořád je ale favoritem Dukla

Momentálně volný trenér Petr Rada by dlouho bez práce zůstat neměl a do fotbalového kolotoče by měl opět naskočit v letní přestávce.

Možná už se hodně lidí bojí, tvrdí Rada a žádnou vyloženou frontu zájemců nečeká. Pořád je ale favoritem Dukla

Nejhlasitěji se v jeho souvislosti skloňuje druholigová Dukla Praha, kde žádnou velkou díru do světa neudělal Bohuslav Pilný a je možné, že na Julisce skončí.

Třiašedesátiletý "Plukovník" by to navíc neměl do Dejvic daleko a v jednom týmu by se navíc sešel se svým synem, který je na Praze 6 brankářskou legendou.

Sám Rada se však kvůli spekulacím zatím na žádném fotbale neobjevil. "Proto jsem ani nešel na nějaký zápas se podívat, aby to nevypadalo," citoval web sport.cz slova bývalého kouče obou slavných pražských "S".

Zaplout by však pořád mohl i do Fortuna:ligy, v níž odkoučoval rekordních 442 zápasů a svou bilanci by tak mohl nadále navyšovat.

"Chci pracovat, samozřejmě už mám nějaký věk, ale na to, abych byl starý a řekl, že končím, se necítím," přidal na sport.cz stratég, jenž prošel také Libercem, Jihlavou, Jabloncem, Teplicemi či Příbramí.

Některé klubové adresy by však mohly mít problém s jeho impulzivním chováním. "Já už jinej nebudu. Možná už se hodně lidí bojí, trošku si říkají, aby nám tady zase neudělal malér," připustil sportem.cz citovaný Rada.

Desítkami nabídek se pravděpodobně přehrabovat nebude, nicméně pár zájemců, jimž to za ten risk v podobě jeho horkokrevnosti a zajímavých tiskových konferencí stát bude, se nepochybně najde...

Agent mi volal, že mě top trojka sleduje, ale na stole nemám žádné nabídky a nevadí mi to, ubezpečuje objev Douděra

Zdroj: sport.cz