Ostravský Kukučka uchvátil Spartu natolik, že po něm sáhne i přesto, že už je bez fotbalu téměř rok

Čerstvě osmnáctiletý stoper Baníku Ondřej Kukučka, který se zotavuje z operaci kolena a Baníku už chybí necelý rok, má před sebou další etapu své rekonvalescence v Německu.

Ostravský Kukučka uchvátil Spartu natolik, že po něm sáhne i přesto, že už je bez fotbalu téměř rok

"Rekonvalescence bohužel úplně hladce neprobíhala a doprovázely ji vedlejší zdravotní komplikace, které vše přibrzdily. Snad je ale nyní už vše na dobré cestě," citoval web fcb.cz slova sportovního ředitele Aloise Grussmanna.

Další prognózy ohledně návratu vytáhlého defenzivního specialisty na trávník se budou odvíjet od průběhu léčby. Tomáš Galásek už ho ovšem v Ostravě vůbec trénovat nemusí a klient agentury ISM si tak ve slezských barvách možná nepřipíše ani jeden soutěžní start...

Jak informoval Deník Sport, protože perspektivnímu zadákovi brzy na Bazalech vyprší smlouva, od prvního červencového dne by ses měl stát kmenovým hráčem Sparty, kam ho má přetáhnout sportovní ředitel Tomáš Rosický.

Ten mu měl nastínit vizi, že by začal v druholigovém béčku Michala Horňáka a postupně by se mohl přesunout k Pavlu Vrbovi do A-týmu, kde hrají na jeho pozici reprezentanti svých zemí jako Dávid Hancko nebo Ondřej Čelůstka.

To, že se letenské "S" nebojí přivádět zraněné borce, už dokázal příklad Filipa Panáka, jenž čekal na sparťanský debut pořádně dlouho.

Pulkraba na Letné neudrží ani nabízené významně lepší finanční podmínky. Zvolí Slavii, nebo vysněné zahraničí?

Zdroj: isport.blesk.cz fcb.cz