Viktoria nemá mezinárodní parametry. Má málo rychlých hráčů, na Evropu to nestačí, poukazuje Hašek

O nedávné bitvě o první místo tabulky mezi Plzní a Slavií (1:1) se toho už napsalo dost. Svou trochou do mlýna však přispěl i bývalý kouč Sparty, Sokolova, Pardubic, Vlašimi a Bohemians 1905 Martin Hašek.

Viktoria nemá mezinárodní parametry. Má málo rychlých hráčů, na Evropu to nestačí, poukazuje Hašek

Toho úroveň šlágru 27. kola zklamala. "Celkově to bylo strašně málo," uvedl na stránkách isport.blesk.cz dvaapadesátiletý odborník, jenž je bez trenérského angažmá již od svého konce v Ďolíčku v roce 2019.

Byť Slavia vedla a hrála krátkou přesilovku, nakonec si odvezla z půdy lídra "jen bod", což ji na vysněné první místo nevystřelilo. "Překvapilo mě, že se Slavia nechala až tak moc zničehonic zatlačit. Dojela na pasivitu. Ještě nemá dobudované mužstvo," podotkl Deníkem Sport citovaný mladší bratr hokejové legendy Dominika Haška.

Viktorii už za defenzivní styl kritizoval například Josef Csaplár a také čtrnáctinásobnému reprezentantovi Česka se to nezamlouvalo. "Plzeň byla spokojená, ale nemá mezinárodní parametry. Na Evropu to nestačí. Viktoria se mi zdá v tomhle srovnání pomalá. Má málo rychlých hráčů, i když umějí hrát fotbal. Na rozdíl od Slavie není inspirativní," doplnil na isport.blesk.cz bývalý záložník Austrie Vídeň, Sturmu Graz i Dynama Moskva, který jako hráč dosáhl na pět českých a jeden rakouský titul.

Rosický prý má mít ve Spartě svou židli, ale ne tu, na které sedí sportovní ředitel...

Zdroj: isport.blesk.cz