Arsenal s vábením Vlahoviče nepochodil. Nový střelec už byl ale spatřen v Londýně a dohoda je blízko

Londýnský Arsenal se nikterak netají tím, že má v plánu výrazně obměnit svůj útok. Současné pušky nestřílí a nelze se na ně spoléhat, ale získat nového produktivního kanonýrka nebude jen tak lehké. Gunners nejsou v posledních letech atraktivní adresou, neboť na účast v Lize mistrů fanoušci jen vzpomínají, což se odráží i na chuti hráčů přicházet na Emirates Stadium.

Arsenal s vábením Vlahoviče nepochodil. Nový střelec už byl ale spatřen v Londýně a dohoda je blízko

I přes výsledkovou bídu z posledních let je Arsenal stále ještě zvučnou adresou, kterou ne každý odmítne. Kouč Mikel Arteta usiloval poslední týdny o srbského legionáře Dušana Vlahoviče, ale srbská hvězdička prchla z Fiorentiny nakonec do Juventusu.

Slavný ostrovní gigant ze severu Londýna však potřebuje nutně podepsat nového střelce, proto je zřejmé, že se tak stane ještě před koncem zimního přestupového okna. Potencionální náhrada je známa nejen ze švédské reprezentace, ale daří se ji také v La Lize. A podle informací britských médií je již v anglické metropoli a podpis není daleko.

Příchod švédského útočníka Alexandera Isaka byl ve spekulacích přiživen i skrze sociální sítě. Nemusel by to však být jediný exodus z Realu Sociedad, neboť na fotce z londýnské čtvrti Soho je spolu s ním i belgické křídlo Adnan Januzaj.

Zdroj. tribalfootball.com