MOL Cup zná své další postupující: Zlín rozhodl až v prodloužení, Budějovice otočily zápas s Duklou

Reprezentační přestávka upíná zrak fanoušků především k národnímu týmu, ale český pohár MOL Cup pokračoval ve středu svým třetím kolem. Varnsdorf svedl vyrovnanou bitvu s Brnem a muselo se prodlužovat. Na Julisce bylo po dvou poločasech o vítězi jasno, ale s postupu se nakonec radovaly České Budějovice.

Pražský klub nezačal špatně a v první půle se z trefy radoval Buchvaldek. Hosté se ale dostali ke slovu po změně stran. Nejprve stav srovnal Brandner, poté obrat režíroval Čolič z penalty a v nastaveném čase náskok pojistil Van Buren.

Varnsdorf přivítal na své půdě Zborjovku a první i druhý poločas dopadl pro oba celky smírně. Na jedné straně se trefil Kouřil a vlastní branku zaznamenal Hrabina, na té druhé se dařilo Hladíkovi s Řezníčkem. Rozhodlo až prodloužení, ve kterém domácí vyhráli 4:2 zásluhou Kocourka a Schöna.

Zlín se trápil na půdě Vyškova, ačkoliv po první půli vedl zásluhou Čanturišviliho. Po změně stran se podařilo srovnat Vintrovi a rozhodlo až následné prodloužení, ve kterém přesný zásah oslavil v barvách Ševců Vraštil.

MOL Cup - 3. kolo:

Dukla Praha - Dynamo České Budějovice 1:3 (1:0)
Branky: 32. Buchvaldek - 61. Brandner, 80. Čolič z pen., 90.+3 Van Buren.

Varnsdorf - Zbrojovka Brno 4:2 po prodl. (2:2, 1:1)
Branky: 24. Kouřil, 79. vlastní Hrabina, 97. Kocourek, 115. Schön - 45. Hladík, 77. Řezníček.

MFK Vyškov – FC Fastav Zlín 1:2 po prodl.(1:1, 0:1)
Branky: 62. M. Vintr – 35. Čanturišvili, 114. Vraštil