Hazard odmítá přesun do Juventusu: V Realu jsem spokojený, jen musím začít dávat góly

Jeho příchod do Madridu si vedení klubu i fanoušci Bílého baletu představovali jinak. Belgické křídlo Eden Hazard se zatím na San Bernabéu trápí a vinou častých zranění není pro tým takovým přínosem, jak se původně počítalo. Preferenční hlasy mu nezískalo ani vtipkování s bývalými spoluhráči ze Stamford Bridge po vyřazení v semifinále Ligy mistrů. Někdejší hvězda Chelsea však odmítá odchod a ujišťuje, že je v Realu spokojená.

Hazard odmítá přesun do Juventusu: V Realu jsem spokojený, jen musím začít dávat góly

Belgický internacionál čelí poslední dva roky četné kritice, která se na něj valí prakticky ze všech stran. Bývalý kouč Bílého Baletu Zinedine Zidane nad ním držel ochrannou ruku, což však nemusí platit u jeho nástupce Carla Ancelottiho. Italský stratég se jej během léta zbavovat na sílu nechtěl, ale několik zájemců o jeho služby se přeci jen vyrojilo.

„Není pravda, když se říká, že nejsem v Realu šťastný. Moc se mu to líbí, ale sami víte, že hráč je šťastný, jen když se mu daří herně. Odehrál jsem málo zápasů, moc se mi střelecky nedařilo. Nemá to ale vliv na mou náklonnost ke klubu. Věřím, že se mi zase dařit bude, potřebuju jen dávat góly,“ nechal se slyšet třicetiletý Hazard.

Jeho jméno bylo v posledních dnech spojováno s Juventusem, který jej zvažoval povolat do svých řad. „Rozhodně nechci teď nikam odcházet. Vím, že se nenacházím v ideálním rozpoložení, ale zároveň vím, že se to může brzy změnit. Naděje umírá poslední proto věřím, že fanoušky Realu přesvědčím, že mohu být pro tým důležitý,“ uzavřel belgický kapitán.

Zdroj: marca.com