Votroci potvrdili roli favorita na půdě Březové, dařilo se také Zlínu proti Blansku

Další porci svých utkání nabídl během středečního podvečera český pohár pojmenovaný MOL Cup. K vidění byli dva zástupci tuzemské nejvyšší soutěže, ale dařilo se také celkům z FNL. Výsledky žádné velké překvapení nepřineslo a papíroví favorité postupují dál.

Hradec Králové se představil na půdě Březové a hosty poslal do vedení v první půli Prekop. Po změně stran pak náskok Votroků stejný střelec, který upravil na konečných 2:0.

Ševci ze Zlína si vyšlápli na Blansko. První půle nabídla jen jednu trefu, kterou obstaral po necelé čtvrthodině Simerský. Po změně stran ale přesně mířili také Hrdlička, Čanturšvili a Pafka, zatímco domácí se prosadili jen v případě Alexy.

Dařilo se také týmům z druhé ligy. Líšeň dvěma přesnými zásahy ve druhém poločase vyřadila Přerov, Dukla Praha slavila postup na úkor Kolína.