Norwich doma nestačil na Bournemouth, je ale zpět v Premier League

Norwich v dnešním šlágru 42. kola Championship nestačil na Bournemouth, přesto po utkání slaví. Díky zaváhání Brentfordu se totiž vrací do Premier League.

Norwich už před svým večerním duelem věděl, že je hotovo. Brentford totiž překvapivě bez branek remizoval doma s Millwallem a Kanárci tak mají na třetí místo již nedostižný náskok.

Domácím tak dnes nemusela vadit ani porážka s Bournemouthem. Po spolupráci s Pukkim sice jako první udeřil Buendía, za dvanáct minut poté ale červenou kartu inkasoval Giannoulis a začal tuhý defenzivný boj.

Do půle to ještě domácí vydrželi, po pauze ale z pěti střel třikrát inkasovali a prohráli jasně 1:3. Přesto po utkání mohl Norwich slavit, jelikož se v nejkratším možném časovém rozmezí vrací mezi elitu.

V Premier League nahradí Sheffield United, který před pár okamžiky podlehl Wolvesu 1:0 po premiérové trefě Williana Josého a nad sestupové vody se již nemůže dostat.