Manchester United remizoval na Arsenalu, Citizens zdolali Sheffield

Sobotním poledním duelem mezi Evertonem a Newcastlem začalo další kolo Premier League. Manchester City poté porazil Sheffield, Crystal Palace zase Wolverhampton. Na hřišti WBA byla vidět remíza 2:2 s Fulhamem. Ve šlágru kola mezi Red Devils a Gunners gól nepadl. Southampton večer podlehl Aston Ville.

Toffees doma ale roli favorita nepotvrdili a Newcastlu podlehli 0:2, obě branky hostů vstřelil ve druhém poločase útočník Callum Wilson. Crystal Palace doma porazilo Wolves díky brance Eza v 60. minutě. Stejným výsledkem zdolal Manchester City, lídr soutěže, Sheffield, vítěznou branku obstaral útočník Gabriel Jesus. Fulham remizoval na hřišti West Bromwiche 2:2.

Manchester United se představil na hřišti Arsenalu a zápas označovaný jako šlágr kola branku nenabídl. Aston Villa vyhrála na hřišti Southamptonu 1:0, jediný gól zaznamenal Ross Barkley.