Bayern porazil Hoffenheim, Schick prohrál se svým bývalým klubem. Tři body má Dortmund i Frankfurt

Bundesligové kolo začalo tradičně už v pátek, kdy Stuttgart hostil Mohuč. V sobotu se představil Bayern, Dortmund, Schalke, Brémy, Frankfurt či další týmy. Leverkusen večer podlehl Lipsku.

V duelu Stuttgartu s Mohučí poslal domácí do vedení po poločase Kalajdzič, na 2:0 pak zvýšil Wamangituka, což byl i konečný výsledek. Bayern si v sobotu poradil s Hoffenheimem výsledkem 4:1, za hosty nastoupil i Pavel Kadeřábek. Trefili se Boateng, Lewandowski, Gnabry a Müller, za hosty skóroval Kramarič. Werder Brémy s Gebre Selassiem i Pavlenkou remizoval se Schalke 1:1.

Borussia Dortmund si navzdory neproměněné penaltě Haalanda poradila s Augsburgem a zvítězila 3:1, stejným výsledkem doma Frankfurt porazil Herthu Berlín. Druhý berlínský tým, Union, remizoval s Borusií Mönchengladbach 1:1. Lipsko porazilo Leverkusen 1:0 díky brance Nkunka, na druhý poločas za hosty (proti svému bývalému klubu) v 59. minutě nastoupil i český útočník Patrik Schick.

Neproměněná penalta: 21. Haaland

Eintracht Frankfurt - Hertha Berlín 3:1 (0:0)
Branky: 68. a 90+5. (pen) Silva, 85. Hinteregger - 66. Piatek

Union Berlín - Borussia Mönchengladbach 1:1 (1:0)
Branky: 31. Knoche - 59. Plea

Branky: 26. Delaney, 63. Sancho, 75. Udokhai (vl.) - 10. Hahn Neproměněná penalta: 21. Haaland

Red Bull Lipsko - Bayer Leverkusen 1:0 (0:0)
Branka: 51. Nkunku