Den na Ostrovech: Cutrone znovu odchází, Tottenham v závěru deklasoval Wycombe

Franku Lampardovi nepomohla ani jasná výhra ve 4. kole FA Cupu, Patrick Cutrone se velmi rychle vrací do Itálie a postup do dalších bojů o FA Cup slaví i Kohouti.

Cutrone se vrací do Itálie

Patrick Cutrone byl v průběhu prosince odvolán z hostování ve Fiorentině zpět do Wolvesu, kde dostal možnost zabojovat o místo v základní sestavě, neboť vážné zranění utrpěl Raúl Jiméneze. Třiadvacetiletý Ital se ale prosadit nedokázal a tak se velmi rychle vrací do své domoviny. Nově by měl hrát za Udinese, jednat se má navíc o trvalý přestup.

Lampard vzrůstající tlak nakonec neustál

Dlouho se o tom spekulovalo, v posledních hodinách se ovšem hovořilo především o tom, že Frank Lampard dostane v Chelsea ještě čas. Čekalo se to ještě více po jasné výhře v FA Cupu nad Lutonem. Opak ale byl pravdou. Vedení Blues Lamparda odvolalo a místo něj se na lavičku londýnského velkoklubu usadí Thomas Tuchel, který byl v průběhu prosince nečekaně propuštěn z Paris St. Germain.

Tottenham se trápil, drtivým závěrem ale postoupil

Tottenham v pondělní dohrávce 4. kola FA Cupu porazil Wycombe na jeho hřišti jasně 1:4, ještě pět minut před koncem to ale vypadalo na prodloužení. Domácí dokonce vedli po trefě Onyedinmy, v nastavení první půle srovnal Bale a to nejlepší si hosté schovali na závěr. V 87. minutě udeřil Harry Winks, za minutu později definitivně rozhodl střídající Ndombélé, který si následně připsal ještě jednu trefu a potvrdil svou fantastickou formu. Tottenham tak postupuje, v osmifinále odjede na půdu Evertonu.