Bayern i Lipsko mají tři body, Leverkusen nestačil na Dortmund. Pavlenka inkasoval v Gladbachu

Mönchengladbach pokračuje v dobrých výkonech i v tomto roce. Ve šlágru kola Leverkusen našel recept na Dortmund, Wolfsburg veze body z Mohuče, zadařilo se i Hoffenheimu. Opět prohrálo Schalke, tři body naopak posbíral Bayern či Lipsko.

Mönchengladbach porazil Brémy díky brance Elvediho, který v 66. minutě přesně zamířil hlavou a překonal reprezentačního brankáře Jiřího Pavlenku. Gebre Selassie odehrál celé utkání s kapitánskou páskou. Wolfsburg zvládl utkání na půdě Mainzu a díky zaváhání Dortmundu na půdě Leverkusenu se právě na Borussii bodově dotáhl.

Šlágr kola ovládl Bayer Leverkusen, který přehrál vestfálský celek 2:1, český reprezentační útočník Patrik Schick se dostal na hřiště v 69. minutě za stavu 1:1. Vítěznou trefu vstřelil v 80. minutě Wirtz, který se s ničím nerozpakoval a míč za hranicí vápna napálil za záda gólmana

Další prohru Schalke má na svědomí Kolín, který zvítězil 2:1. Bayern Mnichov porazil Augsburg 1:0, jedinou trefu zařídil z penalty Robert Lewandowski. Nováček z Bielefeldu porazil Stuttgart 3:0,  Freiburg doma remizoval s Frankfurtem 2:2 a Lipsko doma porazilo v rámci souboje týmů z předku tabulky Union Berlín 1:0.