Aston Villa zlikvidovala Liverpool, Kohouti United. Skvěle se uvedl Coufal

Nedělní program 4. kola Premier League nám nabídl dva neuvěřitelné výsledky i povedenou premiéru Vladimíra Coufala v dresu West Hamu.

Leicester nenapodobil Everton a po čtyřech kolech stoprocentní nebude. Postaral se o to i Vladimír Coufal, který odehrál velmi povedené minuty hned při svém debutu za West Ham.

Lišky sice častěji držely míč, na branku ale nedokázaly ani vystřelit. Už po čtrnácti minutách tak Cresswell poslal famózní centr a Michail Antonio hlavičkou propálil Schmeichela. Podruhé se hosté radovali, o dvacet minut později, skvělou průnikovou přihrávku Cresswella zužitkoval Fornals.

Autor druhé branky poté v 83. minutě vyslal do úniku Bowena a bylo definitivně rozhodnuto. Barnes sice po výměně míče s Vardym snížil, gól ale kvůli ofsajdu neplatil.

Druhou výhru v řadě a také druhé čisté konto v řadě má Southampton, Danny Ings ovšem tentokrát neskóroval. Naprázdno vyšel i Pierre-Emerick Aubameyang, kapitán Arsenalu ale mohl slavit vítězství proti Sheffieldu United. Po dvou jasných porážkách uspěl Wolves, doma vynuloval Fulham.

Hned sedm branek padlo na Old Trafford, po úvodní minutě by ale nikdo takový výsledek neočekával. Sánchez už v první minutě podrazil Martiala a Bruno Fernandes nařízenou penaltu s přehledem proměnil.

Jenže už za dvě minuty bylo srovnáno, po hrozivé chybě Maguirea se trefil Ndombélé. O tři minuty později Kane poslal přihrávku na Sona a anglicko-jihokorejská spolupráce znovu zafungovala.

Rozhodující moment přišel ve 28. minutě. Před rohovým kopem hostí Martial plácl Lamelu, ten se teatrálně skácel k zemi, přesto rozhodčí Taylor poslal Francouze ze hry.

Poté už to byla hra na jednu branku. Po minele Baillyho se prosadil i Harry Kane, z úhlu podruhé v utkání skóroval i Heung-Min Son. Po přestávce se po krásné kombinaci trefil i Serge Aurier, tečku přidal deset minut před koncem z penalty Kane, vše po faulu Pogby na Daviese.

Ještě hůře ovšem dopadl Liverpool, který podlehl zatím stoprocentní Aston Ville vysoko 7:2. Hostům scházel Thiago, Sadio Mané a také gólman Alisson.

A hned úvodní gól šel na vrub Adriánovi. Po jeho špatné rozehrávce našel Grealish Watkinse a Španěl neměl nárok. Liverpool byl následně okraden o penaltu a krátce na to inkasoval podruhé. Znovu zafungovala spolupráce Grealishe s Watkinsem a Adrián se po ráně druhého jmenovaného natahoval marně.

Snížit sice za jedenáct minut dokázal krásnou ranou Salah, ještě do půle ale bylo definitivně rozhodnuto. McGinnovu ránu po rohovém kopu poslal do vlastní sítě van Dijk, krásnou kolmici Trézégueta zužitkoval Watkins a završil tak hattrick.

V 55. minutě se prosadil i Ross Barkley, tentokrát po teči Alexandera-Arnolda. Po hodině hry snížil Salah, míč mu adresoval Firmino. Jenže už za šest minut vypálil Grealish a Fabinho vstřelil už prakticky třetí vlastní gól Liverpoolu. Watkins tváří v tvář Adriánovi svůj čtvrtý gól nepřidal, dočkal se ale opět Jack Grealish, na jehož technickou ránu k pravé tyči byl Adrián krátký.

Liverpool tak obdržel neuvěřitelných sedm branek a po čtyřech kolech má senzační skóre 11:11. To Aston Villa je nadále stoprocentní a díky vynikajícímu skóre se dostala na druhou pozici.

Manchester United - Tottenham 1:6 (1:4)
Branky: 2. z penalty Fernandes - 4. Ndombélé, 7. a 37. Son, 30. a 79. z penalty Kane, 51. Aurier

Aston Villa - Liverpool 7:2 (4:1)
Branky: 4. 22. a 39. Watkins, 35. McGinn, 55. Barkley, 66. a 75. Grealish - 33. a 60. Salah