Česká stopa v Carabao Cupu

22 utkání letošního Carabao Cupu máme za sebou, ještě tři na nás v tomto týdnu čekají. V akci bylo i několik českých hráčů, žádné výraznější zviditelnění ale neproběhlo.

Jan Skalák nastoupil do utkání proti Cheltenhamu přesně 60. minutě a byl u třetí branky svého týmu. Millwall zvítězil 3:1 a jde do dalšího kola.

Tam naopak neuvidíme gólmana Tomáše Holého. Ten vychytal Ipswichi vítězství v prvním kole League One, když udržel čisté konto. Nyní byl pouze na lavičce a Ipswich podlehl Fulhamu 0:1.

Zachytal si naopak Václav Hladký v brance Salfordu, od Evertonu nicméně inkasoval tři branky. Postupně jej překonali Keane, Sigurdsson a z penalty účet utkání završil Moise Kean.

Na lavičce zůstal Jan Žambůrek, již podruhé v řadě. Brentford ale i bez něj šokoval Southampton a zvítězil poměrem 0:2. Smolný zápas prožil Tomáš Kalas. Ten nastoupil proti Northamptonu v základní sestavě a navíc s kapitánským céčkem. V úvodu si ale poranil rameno a už v sedmé minutě musel střídat. Výhře 4:0 tak pouze přihlížel.