Klokani se v Olomouci trápili a domů odjíždí s prohrou rozdílem třídy

Bohemka se v úvodu třetího kola Fortuna:ligy herně trápila. Na domácí Sigmu vůbec nenašla recept a domů se vrací s prázdnou.

Klokani se vůbec nemohli dostat do utkání, což nám jenom potvrzuje prachbídná statistika střeleckých pokusů. Domácí měli častěji míč na svých kopačkách, vyvíjeli ofenzivní snahu a jedna taková slavila úspěch v 42. minutě prvního poločasu, kdy se po přihrávce od Nešpora prosadil Houska. Téže hráč se chvíli před koncem zápasu dostal i k pokutovému kopu, který bezpečně proměnil. Ani zde však ještě nebyl konec, definitivní tečku a korekci výsledku na 3:0 zařídil v nastaveném čase Chytil.

Fortuna:liga, 3. kolo:

SK Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905 3:0 (1:0)
Branky: 42. Houska, 85. Houska (pen.), 90+1. Chytil (Falta)
Karty: 34. Látal Radoslav (OLO), 55. Jemelka (OLO) – 66. Jindřišek (BOH), 78. Vaníček (BOH), 83. Hůlka (BOH)
SK Sigma Olomouc: Mandous – Hála, R. Hubník (C), Jemelka, Breite – Zmrzlý – Houska (90+2. Daněk), P. González (80. Falta), Greššák (89. Látal), Zahradníček (89. Chytil) – Nešpor (80. Zifčák)
Bohemians Praha 1905: P. Le Giang – Bartek, Bederka, Hůlka, M. Dostál (86. Krch) – Vaníček (86. F. Hašek), Vacek, Ljovin (64. Keita), Jindřišek (C), Hronek (77. Květ) – Puškáč (77. Nečas)