Sheffield porazil Tottenham a promluvil do boje o Evropu, Souček gólem pomohl porazit Chelsea

Anglická Premier League v úterý pokračovala jediným zápasem, Brighton doma přivítal Manchester United. Ve středu pokračovala Premier League zajímavými zápasy. Arsenal potvrdil výhru z minulého kola a rozstřílel poslední Norwich. Leicester nevyhrál potřetí v řadě.

Red Devils šli do vedení už v 16. minutě, kdy skóre otevřel Greenwood, ve 29. minutě pak na 2:0 zvýšila nová hvězda týmu Bruno Fernandes. Portugalský špílmachr poté skóroval i ve druhé půli, svou trefou v 50. minutě stanovil konečné skóre 3:0 a Manchester United tak i nadále bojuje o účast v Lize mistrů v příští sezóně.

Arsenal doma proti poslednímu týmu tabulky potvrdil roli favorita a s přehledem zvítězil. Kanonýři v prvním poločase vedli o dvě branky a ve druhém dějství ještě stihli skóre navýšit. Dvěma góly chytl Aubameyang.

Leicester po dvou remízách dokonce prohrál na hřišti Evertonu. V 16. minutě už Lišky prohrávaly o dvě branky, když se prosadili z Richarlison a z penalty Sigurdsson, za Leicester po poločase snížil Iheanacho.

Sheffield United se opět chytil. Po dvou prohrách v Premier League porazili Tottenham 3:1 a v tabulce se vyšplhali na sedmé místo.