Liverpool si bez problémů poradil s Crystal Palace a už dnes může slavit

Liverpool doma jasně přehrál Crystal Palace poměrem 4:0 a již dnes může slavit mistrovský titul. Tedy za předpokladu, že Citizens ztratí na Stamford Bridge. Ve hře o Ligu mistrů je nadále Manchester United, kterému vítězství zařídil Anthony Martial, důležitý bod v boji o udržení získala Aston Villa.

Manchester United zažil hattrick po sedmi letech! Postaral se o něj Anthony Martial, díky kterému Rudí ďáblové jasně přehráli Sheffield United a znovu se dostali na dva body k Chelsea.

Na dvě branky asistoval Marcus Rashford, jednu přesnou přihrávku adresocal Wan-Bissaka. Manažer Ole Gunnar Solskjaer se zároveň postaral o kuriozitu, když deset minut před koncem vyměnil celou ofenzivní pětici ve složení Pogba - Fernandes - Greenwood - Martial - Rashford.

Důležitý bod v boji o záchranu získala Aston Villa, v Newcastlu se s ním tak úplně nepočítalo. Skóre po minutě na hřišti otevřel střídající Gayle, sedm minut před koncem se ale hosté postarali o srovnání. Hourihane nacentroval od rohového praporku a Elmohamady hlavičkou vyrovnal.

Další záchranářský boj prohrál Norwich, ten nestačil na Everton. Bodově se neukázal ani Bournemouth, po hodině hry utkání na Molineux Stadium rozhodl Raúl Jiménez. Wolves tak nadále žije svůj sen o Lize mistrů, od Chelsea je vzdálen stejně jako United.

V posledním včerejším utkání si Liverpool hladce poradil s Crystal Palace. Hostům rozhodně nepomohlo zranění Zahy, už po patnácti minutách jej musel nahradit Meyer.

Už za osm se do míče z přímého kopu krásně opřel Alexander-Arnold a Hennessey neměl nárok. Těsně před pauzou Fabinho ukázkovým lobem vybídl Salaha a bylo definitivně rozhodnuto. Deset minut po pauze přidal třetí gól Fabinho, o závěrečnou trefu se poté postaral Mané, kterému pro změnu míč fantasticky naservíroval Salah.

Liverpool tak nezaváhal a pokud dnes Manchester City ve šlágru kola přijde o body s Blues, bude se na Anfield Road po třiceti letech slavit!