Klokani ve stominutovém duelu přetlačili druholigovou Chrudim. Kdo vše byl v akci?

Po "remíze 3:3" s herci z Dejvického divadla se vršovičtí Klokani po dalším uvolnění opatření utkali v tréninkovém utkání s druholigovou Chrudimí, která je v tabulce FNL na průběžné desáté pozici.

Hřiště v Uhříněvsi bylo svědkem duelu na dvakrát padesát minut, s tím, že z výhry 2:1 se radoval favorit z Ďolíčku, o což se svými trefami postarali Pavel Osmančík a Michal Šmíd.

Zatímco na první gól nahrával po deseti minutách hry Vodháněl, druhou branku připravil zhruba po hodině hry nejstarší člen kádru Klokanů Jindřišek, jenž aktuálně jedná s vedením o ročním prodloužení spolupráce až do června 2021.

"Vzhledem k nařízení, která jsou, jsme to měli rozdělené, aby se hráči tady nepotkávali. Jedna skupina přijela před začátkem zápasu a druhá na jedenáctou nebo čtvrt na dvanáct a takhle jsme je protočili," ozřejmil asistent hlavního trenéra Erich Brabec.

Druhé květnové pondělí se navíc nehrálo tradičních 90, nýbrž 100 minut, "Kromě asi čtyř hráčů každý odehrál 50 minut, protože jsme trochu atypicky hráli dvakrát 50 minut," pokračoval spolupracovník Ludka Klusáčka.

Toho, že už se mohou konat sportovní akce do 100 osob, budou chtít v tréninkových duelech využít také Baník, Slovácko, Jablonec nebo Sigma, jež by ráda do opětovného rozjezdu Fortuna:ligy absolovovala hned tři klání.

Pondělní příprava v Uhříněvsi:

Bohemians Praha 1905 - MFK Chrudim 2:1 (1:0)
Branky 10. Šmíd (Vodháněl), 62. Osmančík (Jindřišek) - 83. Řezníček.

Bohemians Praha 1905 1. poločas: Le Giang - Bartek, Köstl, Šmíd, Podaný - Mosquera, Levin, Hronek, Vodháněl - Pulkrab, Nečas. 2. poločas: Valeš - Hůlka, Bederka, Krch - Dostál, Vacek, Jindřišek (73. Novák), Květ, Schumacher - Keita (73. Vaníček), Osmančík.