Dejvické divadlo versus Bohemians Praha

Bohemians Praha 1905 a Dejvické divadlo společně pořádají zcela ojedinělou akci. V prostoru virtuálního Ďolíčku se v neděli 26. dubna tradičně od 17:00 hodin utkají dvě jedenáctky sehraných pražských týmů, které změří své síly a dostanou příležitost projevit talent v oboru svých soupeřů.  Zakoupením vstupenky podpoří diváci Nemocnici Na Františku, Hereckou asociaci, klub Bohemians Praha 1905 a Dejvické divadlo.

V zápase se střetnou týmy systémem muž proti muži (případně ženě). Každý on-line, pouze za asistence webové kamery z místa, kde tráví koronavirovou herní přestávku. Zástupci Bohemians prokážou své znalosti a schopnosti v oboru divadelním, jedenáctka Dejvického divadla naopak zabojuje na pomyslném fotbalovém hřišti.

Za bezchybné splnění zadaného úkolu (každý hráč dostane svůj) bude jeho interpretovi / hráči připsán jeden gól. Skóre tak může být napínavé do poslední minuty zápasu a k vítězství může dojít i v prodloužení, pokud se v průběhu zápasu vyskytnou nezaviněná nebo i úmyslná zdržování.

Vzhledem k charakteru utkání budou mít oba týmy možnost intenzívního domácího individuálního tréninku, o jehož výsledcích budou jednotliví hráči průběžně a rovněž on-line informovat trenéry.

Pozn.: V neděli 19. dubna od 14:00 bude v Ďolíčku natáčet svoje fotbalové číslo Simona Babčáková – možnost pro ČT natočit šot z přípravy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený eF⚽️tbal.cz (@efotbal_cz),

Na zápas bude mít přístup prostřednictvím internetového portálu TICKETPORTAL každý, kdo si zakoupí virtuální vstupenku s jednorázovým kódem.

Podobně jako na každém zápase bude možné se rozhodnout pro různé typy vstupenek, od Gold VIP na polstrovaných sedadlech za 1905 Kč, přes Silver VIP za 333 Kč až k běžným vstupenkám za 105 Kč. Počet vstupenek není omezený.

Vybrané peníze se následně rozdělí a pomůžou v této době podpořit Bohemians, Dejvické divadlo a skrze nový nadační fond Bohemians poputují také Nemocnici Na Františku. Její výběr byl jednoduchý, právě zde ordinují kluboví lékaři Klokanů. Akcionáři Bohemians pak přišli s nabídkou, že zdvojnásobí částku, která připadne na podporu klubu.

Všichni aktéři jsou přesvědčeni, že utkání proběhne v duchu fair play a těší se na diváky ve virtuálních ochozech vršovického Ďolíčku!

Sportu zdar, fotbalu a tomu virtuálnímu zvlášť, vážení přátelé on-linové kopané! A divadla, samozřejmě!