Totální výbuch! Liverpool v sezóně poprvé padl

Naprostý výbuch dnes zažil Liverpool. Na půdě Watfordu prohrál jasně 3:0 a po nevýrazném výkonu tak poprvé v sezóně prohrál. Důležité vítězství v boji o záchranu slaví West Ham, Chelsea naopak v boji o Ligu mistrů ztratila.

Norwich, West Ham, Watford i Bournemouth. Týmy bojující o udržení v Premier League zabojovaly a především zabodovaly. Norwich senzačně porazil Leicester, Bournemouth dokázal obrat o body Chelsea.

K ní se tak na jediný bod může dostat Manchester United. A daleko samozřejmě nejsou ani Tottenham a Sheffield United. West Hamu scházel Tomáš Souček, Kladiváři ale konečně zvítězili a posunuli se mimo sestupové pozice.

Jednoznačně největší překvapení se ale událo ve Watfordu. Liverpool naprosto vyhořel v defenzivě i ofenzivě. Lídr anglické Premier League poprvé v sezóně nedokázal vstřelit branku a po zásluze Watfordu podlehl vysoko 3:0.

Hosté vystřelili jen jednou na branku, mizerný výkon odvedla stoperská dvojice ve složení van Dijk - Lovren a několik hrozivých přihrávek předvedl i Robertson. Na takový výkon fanoušci Reds skutečně připraveni nebyli.

V 54. minutě si hosté nepohlídali autové vhazování, Fabinho s van Dijkem dopřáli Doucouremu přihrávku a Robertson vyzval ke skórování Sarra. O šest minut později byl nedůsledný Fabinho, van Dijk nechal uniknout Sarra a Alisson na jeho ránu nedosáhl.

Definitivní tečku přidal Robertson, jenž poslal míč přímo na Sarra, ten se zachoval nesobecky a míč předložil Deeneymu. Kapitán Watfordu nezaváhal a poslal míč do odkryté hostující svatyně. Neporazitelnost Liverpoolu trvala 442 dní, šňůra bez porážky se zastavila na čtyřiačtyřiceti zápasech.