Liverpool prohrál poprvé v sezóně, Wolves přetlačili Tottenham, United remizoval

Nejprestižnější fotbalová soutěž nabízí o víkendu na přelomu února a března spoustu zajímavých utkání. Liverpool padl na půdě Watfordu. Chelsea z Bournemouthu veze jen bod. Wolves přestříleli Tottenham a United remizoval s Evertonem.

Norwich v pátek večer šokoval Leicester a zvítězil 1:0, stejným poměrem pak v sobotu odpoledne Crystal Palace vyzrálo na Brighton. Branka naopak nepadla v duelu Newcastlu s Burnley. West Ham bez Tomáše Součka porazil Southampton 3:1, mezi střelce se zapsali Bowen, Haller a Antonio. Marcos Alonso dal za Chelsea na hřišti Bournemouthu dvě branky, na vítězství to však nestačilo - Blues zde remizovali 2:2.

Na 29. únor 2020 nebude ale hezky vzpomínat Liverpool. Suverénní lídr soutěže totiž prohrál ve Watfordu 0:3, jednalo se teprve o druhou ztrátu bodů Reds v ročníku a první prohru. Nezopakují tak památné Invicibles, což se podařilo Arsenalu, i přes zaváhání na hřišti týmu bojující o záchranu má však Kloppova družina pohodlný náskok v čele soutěže.

Wolves proti Tottenhamu prohrával, když se trefila nová posila "Kohoutů" Steven Berwijn. Ve 27. minutě využil nedorozumění v domácí obraně Matt Doherty a vyrovnal. Tottenham šel do vedení chvilku před poločasovou přestávkou, trefil se Serge Aurier. Ve druhém poločase dvěma góly Wolves otočil zápas.

Everton ve vypjatém zápase remizoval s United 1:1 a trenéra Ancelottiho rozzlobila situace z předposlední minuty natolik, že musel být vyloučen.