Dybala a Cuadrado obstarali body Juventusu, Inter nezvládl svou misi na půdě Lazia

Český legionář Antonín Barák si zatím na své hostování v Lecce nemůže stěžovat. Jeho tým vyhrál i ve třetím utkání v řadě a proti SPAL uspěl díky trefám Mancosua a Majera. Atalanta získala skalp římského AS, přestože po poločase prohrávala vinou trefy Džeka. Po změně stran dokázali utkání otočit Palomino a Pašalič.

Juventus na své půdě přivítal Brescii a potřeboval nutě zvítězit. To se také stalo, neboť v první půli přesně zamířil Dybala a v té druhé upravil na 2:0 Cuadrado. Fiorentina deklasovala venku Sampdorii 5:1. Dvě branky padly z pokutových kopů. Až v samotném závěru dokázal za domácí snížit Gabbiadini.

Inter Milán dal šanci Juventusu odskočit na rozdíl tří bodů a v přímé bitvě s Laziem Řím o druhé místo v tabulce padl. V závěru první půle šli svěřenci kouče Conteho do vedení zásluhou Younga, ale po změně stran duel otočili Immobile a Milinkovič Savič.

Serie A - 24. kolo:
Lecce - SPAL 2:1 (41. Mancosu z penalty, 66. Majer - 48. Petagna)
Bologna - Janov 0:3 (28. Soumaoro, 44. Sanabria, 90. z penalty Criscito)
Atalanta - AS Řím 2:1 (50. Palomino, 59. Pašalić - 45. Džeko)
Udinese - Hellas Verona 0:0
Juventus - Brescia 2:0 (38. Dybala, 75. Cuadrado)
Sampdoria - Fiorentina 1:5 (90. Gabbiadini - 8. Thorsby vl., 18. z pen. a 57. Vlahović, 40. z pen. a 78. Chiesa)
Sassuolo - Parma 0:1 (25. Gervinho)
Cagliari - Neapol 0:1 (66. Mertens)
Lazio - Inter 2:1 (50. z penalty Immobile, 69. Milinković-Savić - 44. Young)