Lampard dal lekci Mourinhovi! Poslední tým šokoval United, Citizens otočili šlágr

Ligové kolo Premier League se musí tento týden obejít bez vedoucího Liverpoolu, který Evropu reprezentuje na mistrovství světa klubů, i přesto má ale anglická veřejnost řadu zajímavých zápasů na programu.

Mikel Arteta a Carlo Ancelotti jen přihlíželi zápasu svých budoucích zápasů, Arsenal vedený naposledy Freddiem Ljungberem remizoval s Evertonem, který vedl Duncan Ferguson, 0:0. Southampton vyhrál na hřišti Aston Villy 3:1, v duelu Bournemouthu a Burnley pak rozhodl hostující Rodriguez až v 89. minutě. Jediný gól vstřelil Sheffield v Brightonu a stačilo to na vítězství.

Za pět minut dvanáct rozhodl o vítězství Newcastle, který hostil Crystal Palace.Wolverhamptonu se podařilo v Norwichi vyrovnat a Vlci si odváží alespoň bod. Manchester City doma ve šlágru otočil utkání s druhým Leicesterem a zvítězil 3:1, v tabulce tak svému soupeři dýchá na záda, neboť na jím obsazené druhé místo ztrácí už jen bod.

V neděli pak Manchester United překvapivě prohrál na hřišti posledního Watfordu 0:2, pro který to byla teprve druhá výhra v sezóně. V souboji Josého Mourinha a Franka Lamparda, dlouholetých parťáků v tandemu hráč-trenér, se více radoval Lampard, jehož Chelsea vyhrála derby na hřišti Tottenhamu 2:0.