Everton obral Tottenham o 2 body za 5 minut dvanáct, Lišky vyloupily Crystal Palace

Ve formě hrající Leicester zaznamenal 4. výhru v řadě. Manchester United zažívá nejhorší sezonu v celé své historii Premier League a zápas na půdě Bournemouthu to jenom potvrdil. Domácí měli dvakrát tolik šancí, avšak využít dokázali jenom jedinou. I ta ovšem stačila k plnému zisku bodů, neboť se ďáblové opět nedokázali prosadit čistě ze hry, což je letos vůbec jejich největším problémem. Družina trenéra Solskjaera si tak momentálně připisuje už čtvrtou porážku z jedenácti zápasů a na kontě má pouhých třináct bodů.

11. Kolo premier league uzavíral duel mezi Evertonem a Tottenhamem. První půle nám toho moc nenabídla. Ve druhé se brzy ujal vedení hostující celek z Londýna. Vypadalo to, že si celek Pochettina odveze 3 body,dokud nedostal Heung Min Son červenou kartu za hrůzostrašný zákrok na Andre Gomese. V tom nejzazším závěru pak vyrovnal Tosun hlavičkou po centru Digneho.

V rámci 11. kola Premier league zajížděli lišky z Leicesteru na půdu nevyzpytatelného Crystal Palace. Poměrně vyrovnaný zápas rozhodl turecký stoper Soyuncu, výhru potvrdil na konci zápasu kanonýr Vardy a tak si tým Brendana Rodgerse odvezl výhru 2:0 se 3 body.

V dalším zápase Liverpool porazil Aston Villu 2:1, ačkoliv ještě deset minut před koncem. O obrat se postarali góly v 87., respektive 94. minutě Robertson a Mané. Podobný, ne však tak dramatický obrat, se povedl i Manchesteru City, který na vlastním hřišti po poločase prohrával 0:1 se Southamptonem. V druhé půli se gólově prosadili Agüero a Walker a tři body nakonec zůstaly v Manchesteru.

A poměrem 2:1 vyhrál i další z anglických velkoklubů. Chelsea zvítězila 2:1 na půdě Watfordu, když se trefili Abraham a Pulišič. Až v 80. minutě snižoval v dresu domácích na konečných 1:2 z penalty Gerard Deulofeu.

Premier League, 11. kolo:

Bournemouth - Manchester United 1:0 (45. King)
Arsenal - Wolverhampton 1:1 (21. Aubameyang - 76. Jimenez)
Aston Villa - Liverpool 1:2 (21. Trezeguet - 87. Robertson, 90+4. Mané)
Brighton - Norwich 2:0 (68. Trossard, 84. Duffy)
Manchester City - Southampton 2:1 (70. Agüero, 86. Walker - 13. Ward-Prowse)
Sheffield United - Burnley 3:0 (17. Lundstram, 43. Lundstram, 44. Fleck)
West Ham - Newcastle 2:3 (73. Balbuena, 90. Snodgrass - 16. Clark, 22. Fernandez, 51. Shelvey)
Watford - Chelsea 1:2 (80. Deulofeu (pen.) - 5. Abraham, 55. Pulišič)
Crystal Palace - Leicester 0:2 (57. Soyuncu, 88. Vardy)
Everton - Tottenham 1:1 (87. Tosun - 63. Alli)