Nejenom Leicester. Do historie se zapsalo i útočné duo United

Leicester devíti góly zničil Southampton a vytvořil několik nových rekordů Premier League. V rámci 10. kola se ale do historie zapsalo také útočné duo Rudých ďáblů.

Po brance Scotta McTominaye mohl skóre v Norwichi navýšit Marcus Rashford. Nařízenou penaltu po zákroku Godfreye nicméně proměnit nedokázal, Krul jeho střelu dokázal lapit.

O minutu později si nicméně anglický útočník parádně naběhl za obranu a dokázal zužitkoval přesného pasu Daniela Jamese. United tak vedli 0:2 a směřovali k pohodlným třem bodům.

Ještě v první půli mohl další branku přidat Anthony Martial, jenž šel zahrávat pokutový kop po ruce Buendíi. Francouzský útočník zvolil ránu na opačnou stranu, gólman Tim Krul ale jeho pokus vyrazil mimo nebezpečí.

I Martial se ale nakonec dočkal, když mu v 73. minutě parádní patičkou gól připravil Rashford. Oba útočníci United tak neproměnili penaltu, přesto se do střelecké listiny dostali. A v historii Premier League nic takového ještě nikdo nedokázal.