Barcal zabrala a potopila žlutou ponorku, Juventus také slaví

Španělská Barcelona si trochu vylepšila pověst v LaLize, když na Nou Campu porazila Villarreal 2:1. Tři body slaví také italský Juventus, který na půdě Brescie, jejíž dres oblékl Aleš Matějů, zvítězil 2:1.

V dresu Brescie nastoupil v základu obránce Aleš Matějů, naopak záložník Jaromír Zmrhal zůstal proti staré dámě pouze na lavičce náhradníků. I on tak sledoval, kterak Donnarumma poslal domácí do vedení. Jenže ještě do poločasu si dal vlastní gól Chancellor a v 63. minutě strhl vedení na stranu hostů Pjanič.

Barca si chtěla udobřit fanoušky po víkendovém šoku s Granadou, kde Katalánci prohráli. Poprvé v sezoně se v základu objevil Lionel Messi, ale do druhého poločasu nejspíše opět kvůli zranění již nezasáhl. První půli vyhráli domácí po trefách Griezmanna a Arthura 2:1 a tak také celé utkání skončilo.

Španělská liga - 6. kolo:

Valladolid - Granada 1:1 (12. Plano - 42. Fernández)

Betis Sevilla - Levante 3:1 (45.+3 a 48. Loren, 67. Iglesias - 7. Hernani)

FC Barcelona - Villarreal 2:1 (6. Griezmann, 15. Arthur - 44. Cazorla).

Italská liga - 5. kolo:

Hellas Verona - Udine 0:0

Brescia - Juventus Turín 1:2 (4. Donnarumma - 40. vlastní Chancellor, 63. Pjanič).