V čele La Ligy Bilbao, díky Benzemovi jej stíhá Real Madrid

Real Betis rozehrál kolo španělské La Ligy na hřišti Osasuny Pamplona, diváci ale branku neviděli a utkání skončilo 0:0. Villarreal doma v sobotu zvítězil nad Realem Valladolid 2:0, o osudu se ale rozhodlo až v pozdních minutách. V utkání mezi Levante a Eibarem gól nepadl. Atletico Madrid později hostilo Celtu Vigo, branka ovšem nepadla a favorit tak ztratil body. Ještě hůře ale dopadla FC Barcelona. Ta na hřišti Granady prohrála 0:2 a je to právě Granada, kdo se v sobotu večer nachází v čele španělské La Ligy. O den později se ale do čela probojovalo Bilbao, které v pěti zápasech inkasovalo jedinou branku. Na druhou pozici se poté dostal Bílý balet, jenž ve šlágru přetlačil Sevillu. Jedinou branku duelu vstřelil v 64. minutě Karim Benzema.

Getafe - Mallorca 4:2 (2:0)
Branky: 7. vlastní I. Baba, 33. z penalty Molina, 63, Nyom, 84. Ángel - 70. a 77. Budimir)

Espanyol - Real Sociedad 1:3 (0:2)
Branky: 72. vlastní Zaldua - 18. a 34. William José, 75. Isak

Valencia - Leganés 1:1 (1:1)
Branky: 21. Parejo z penalty - 35. Óscar

Athletic - Deportivo Alavés 2:0 (1:0)
Branky: 38. R. García z penalty, 71. Muniain

Sevilla - Real Madrid 0:1 (0:0)
Branka: 64. Benzema