Carabao Cup: V přestřelce uspěl Manchester City, který tak míří do finále

Do finále Ligového poháru se probojoval Manchester City, který i v odvetě zvítězil o branku. Vítěznou branku vstřelil v samotném závěru Kevin de Bruyne.

V první půli semifinálové odvety byl aktivní především Sergio Agüero. Nejprve stříleným centrem orazítkoval břevno, následně se ke střele do prázdné branky nedostal jen díky dobré domácí obraně.

Ta ovšem nakonec ještě v první pětačtyřicetiminutovce inkasovala, ve 43. minutě po chybě Magnússon dostal míč do sítě Leroy Sané. A když čtyři minuty po přestávce překonal Steelea i Agüero, bylo rozhodnuto.

Domácí se sice nevzdali, hlavou nejprve Brava překonal Marlon Pack a ve třetí minutě nastavení dokonce vyrovnal Flint, poslední slovo ale měli hosté. Bristol se vrhl do útoku a z toho pramenil brejk hostů. Silva vysunul Saného a ten kolmicí našel zcela volného De Bruyneho, který uklidil míč do prázdné brány.

Ve finále tak uvidíme Manchester City, jeho soupeře se dozvíme v zítřejší odvetě mezi Arsenalem a Chelsea.

Carabao Cup - semifinálové odvety:

Bristol City - Manchester City 2:3 (64. Pack, 90+3. Flint - 43. Sané, 49. Agüero, 90+5. De Beuyne)