Vydra pomohl gólem k výhře, Štěch tentokrát nulu nevychytal

Matěj Vydra se po jednozápasové odmlce opět trefil a Derby zvítězilo na půdě Barnley vysoko 0:3. Do akce šli v Premiership další dva čeští hráči, vidět byl i Marek Štěch v League Two, tentokrát ale čisté konto neudržel.

Marek Štěch vychytal v posledních čtyřech duelech hned tři čistá konta, další ale nepřidal, jeho Luton doma jen remizoval s Notts County 1:1. Jelikož šlo ovšem o přímý souboj o první pozici, zůstává Luton díky remíze v čele.

Nyní pojďme k druhé nejvyšší anglické lize, ve které se v sobotu objevili hned tři čeští hráči. Nejvíce byl znovu vidět útočník Derby County Matěj Vydra, který gólem ze čtyřiačtyřicáté minuty přispěl k jasné výhře svého týmu na půdě Barnsley 0:3.

Utkání nakonec nedohrál, v 72. minutě byl střídán, se svým výkonem ale znovu může být velmi spokojen. Spolehlivý výkon předvedl v obraně Tomáš Kalas, i díky jeho příspěvku Fulham doma neinkasoval proti Birminghamu a slaví tři body.

To obrana Hullu, ve které celé utkání odehrál Ondřej Mazuch, inkasovala dvě branky, přesto i osmadvacetiletý bývalý bek Sparty slaví, Hull doma přestřílel Brentford 3:2.

Do hry se naopak nedostal Daniel Pudil a jeho Sheffield prohrál v Norwichi poměrně vysoko 3:1.