Hrajte v tipovací soutěži a poměřte své síly s ostatními

Spolu s novým ročníkem Premier League startuje na Premiership.cz také tradiční tipovací soutěž, ve které můžete poměřit síly s vybraným expertem či mezi sebou.

Hrajte v tipovací soutěži a poměřte své síly s ostatními
Soutěž je rozdělena do jednotlivých měsíčních kol, ve kterých uživatelé tipují všechny zápasy anglické Premier League. Každé měsíční kolo bude vyhodnoceno samostatně. Za přesný tip na výsledek zápasu získáte 5 bodů (např. 2:0, 1:1), pokud správně tipnete jen výhru, remízu či prohru (1, X, 2) získáte 2 body. Startujeme už dnes.

Vyplnit soutěžní tiket můžete na této adrese.

O konečném pořadí měsíčního kola rozhoduje celkový součet bodů ze všech týdenních kol v příslušném měsíci. V případě rovnosti bodů rozhoduje o pořadí nejlepší bodový výkon v týdenním kole. V případě rovnosti nejlepšího bodového výkonu v týdenním kole rozhoduje o konečném pořadí los.

V případě výhry se můžete těšit na některé z knih s tématikou anglického fotbalu.

Podmínky účasti


Účastnit se soutěže a zadat svůj tip na zápasy je možné pouze prostřednictvím Premiership.cz. Podmínkou účasti je registrace na Premiership.cz a uvedení základních osobních údajů pro následné zaslání případné výhry.

Každý soutěžící se může soutěže účastnit pod jediným uživatelským jménem. V případě porušení tohoto pravidla ztrácí soutěžící nárok na výhru a všechny jeho účty budou zmraženy.