Žádné zkoušení. Anglie jde na Estonsko naplno

Anglii už nikdo nemůže vzít postup na mistrovství Evropy ani první místo v kvalifikační skupině E, přesto hodlá trenér Roy Hodgson nasadit do nadcházejícího střetnutí s Estonskem silnou sestavu.

Žádné zkoušení. Anglie jde na Estonsko naplno
Anglie – Estonsko

Datum: pátek 9. října 2015
Začátek: 20:45 SELČ
Dějiště: Wembley, Londýn

Hodgson bude patrně postrádat kapitána Wayna Rooneyho a dalšího útočníka Dannyho Ingse, oba marodí se zraněním kotníku. „Nemám v plánu experimentovat, myslím, že toho už máme za sebou dost. Víme, co chceme hrát a víme, se kterým hráči toho můžeme dosáhnout,“ prohlásil Hodgson.

Podle posledních informací reprezentační kouč nasadí na hrot útoku Harryho Kanea z Tottenhamu, kterého upřednostní před Theem Walcottem z Arsenalu. „Harry na svoji šanci čekal dlouho, ale až ji dostal, skóroval z prvního doteku. Má před sebou dobrou kariéru, takže mu rádi dáme šanci,“ uvedl Hodgson.

Dvaadvacetiletý forvard Spurs zatím dal gól ve třech ze čtyř zápasů v reprezentaci, ale o místo se hlásí také Walcott. „Vím, že všichni mě chtějí vidět právě v útoku. A já tam v reprezentaci také chci hrát,“ prohlásil fotbalista Arsenalu.

Hodgson s Walcottem ovšem nadále počítá spíš na křídle. „Nemyslím si, že by mělo být nějaké velké téma, jestli hraje na křídle nebo v útoku. My po něm chceme, aby hrál podobně jako v Arsenalu s Alexisem Sánchezem,“ naznačil kouč.

Angličané vyhráli všechny tři dosavadní zápasy s Estonskem, nasázeli soupeři sedm gólů a obdrželi jediný. Před rokem v prvním vzájemném duelu v kvalifikaci zajistil Albionu výhru z přímého kopu Wayne Rooney.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč