Prodej Müllera? Nejsme blázni, zní z Bayernu

Ačkoliv se v médiích objevily spekulace, že anglický Manchester United bude pokračovat ve zběsilém utrácení a nabídne až 70 milionů liber za útočníka Thomase Müllera z Bayernu Mnichov, německý klub prodej své hvězdy jednoznačně popřel.

Prodej Müllera? Nejsme blázni, zní z Bayernu
Prezident Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge ovšem potvrdil, že do klubu dorazily nabídky na pětadvacetiletého německého reprezentanta. Všechny však smetl ze stolu.

„V týmu jsou někteří hráči, kteří prostě nemají stanovenou cenu. Museli bychom být blázni, abychom prodali hráče jako Müller,“ nechal se slyšet.

Podobně rázný už však prezident německého klubu nebyl v případě možného odchodu kouče Pepa Guardioly, o kterém se hovoří jako o možném budoucím trenérovi Manchesteru City. Španělskému stratégovi končí smlouva v Bayernu příští léto.

„Nevidím momentálně jediný důvod, proč by od nás měl odcházet. Nejspíš se sejdeme na kávě a vše si vyjasníme. Pokud by ale nechtěl zůstat, svět se nám nezhroutí,“ uvedl Rummenigge.

Čtyřiačtyřicetiletý Guardiola ve svých prvních dvou sezonách dovedl Bayern ke dvěma ligovým titulům, ovšem zapovězený mu zatím zůstává úspěch v Lize mistrů.