V Indii dlouho nevydržel, Pennant se vrací domů

Anglický záložník Jermaine Pennant se po pouhých několika týdnech strávených v Indii vrací zpět do rodné Anglie. Minimálně do konce letošní sezóny bude kopat za druholigový Wigan Athletic.

V Indii dlouho nevydržel, Pennant se vrací domů
Dvaatřicetiletý Pennant strávil v Anglii prakticky celou svojí kariéru, jedinou výjimku udělal v roce 2009, kdy na rok přestoupil do španělské Zaragozy. Na ostrovech pak hrál za takové kluby jako Arsenal, Liverpool nebo Stoke City.

Na začátku listopadu loňského roku se poněkud překvapivě odstěhoval do daleké Indie, kde podepsal smlouvu s klubem Pune City. Exotický fotbal mu však zřejmě příliš nevoněl, protože po zhruba třech měsících se vrací zase zpátky na britské ostrovy.

„Získali jsme hráče, který má zkušeností na rozdávání a obrovský hlad po fotbale. Zájem o něj mělo hned několik klubů, proto jsem rád, že se nakonec rozhodl pro nás. Už během několika tréninků nám všem dokázal, jak skvělým fotbalistou je. Věřím, že pro nás bude platnou posilou,“ pochválil svou novou akvizici trenér Wiganu Malky Mackay.