Je Arsenal prokletý? Na francouzském tréninku se zranil Koscielny

Stoper Arsenalu a francouzské reprezentace Laurent Koscielny je zraněný. Na tréninku svého národního týmu před utkáním s Portugalskem si poranil Achillovu šlachu a Francii tak nebude k dispozici.

Je Arsenal prokletý? Na francouzském tréninku se zranil Koscielny
Mikel Arteta, Mathieu Debuchy, Olivier Giroud, Serge Gnabry, Mesut Özil, Aaron Ramsey, Yaya Sanogo, Theo Walcott, Abou Diaby. Tak zní současný seznam zraněných hráčů v londýnském Arsenalu. Lazaret, s nímž má četné zkušenosti i Tomáš Rosický, nyní rozšířil i stoper Laurent Koscielny.

Jeho problém s Achillovou šlachou by však neměl být příliš vážný, vyloučeno dokonce není ani to, že by stihl příští ligový zápas Gunners proti Hullu City. Co ale určitě nestihne, jsou mezistátní zápasy francouzské reprezentace.

Francie mistrovství Evropy 2016 sama pořádá, kvalifikace se tak přímo neúčastní. Je nicméně šestým neoficiálním členem skupiny I, která se skládá pouze z pěti týmů. S „lichým“ z nich pak vždy hraje přátelská klání – v sobotu se utká s Portugalskem, v úterý pak vyráží do Arménie.

Bez Koscielnyho, samozřejmě. Ten tak doplnil na marodce francouzské trio Debuchy, Giroud, Diaby. Prokletí Arsenalu se v posledních dnech neustále stupňuje, před dvěma týdny přišel manažer Arséne Wenger o Ramseyho s Artetou, včera navíc odpadl další záložní hvězda Özil.