Anglie hledá. Kdo si navlékne pásku po Gerrardovi?

Steven Gerrard se týden po skončení světového šampionátu rozhodl uzavřít svou reprezentační kariéru a soustředit se jenom na výkony v Liverpoolu. Už před ním se předčasně rozloučili s reprezentačním dresem třeba stoper Chelsea John Terry, zkušený krajní obránce Ashley Cole či další bek Rio Ferdinand a vzhledem k tomu, že se dá očekávat i odchod dalšího zkušeného středopolaře Franka Lamparda, musí Albion rychle najít nového kapitána a lídra národního týmu. Kdo se jím může stát?

Anglie hledá. Kdo si navlékne pásku po Gerrardovi?
Gary Cahill (obránce, 28 let, Chelsea)

Vytáhlý stoper roste každou sezónu ve společnosti Johna Terryho v Chelsea výš a výš a nyní by měl konečně převzít zodpovědnost a dirigovat obrannou řadu anglické reprezentace. Dost možná bude šéfovat i celému národnímu týmu, protože moc zkušenějších spoluhráčů už Roy Hodgson k dispozici nemá.

Cahill si vydobyl respekt mezi útočníky Premier League už svým působením v Boltonu a nyní patří společně se zkušenějším kolegou Terrym mezi nejstabilnější stoperské dvojice celé anglické nejvyšší soutěže. Své náhradníky moc do hry nepouštějí. David Luiz putoval do zálohy, aby si zahrál více,a i Tomáš Kalas o tom ví své.

...celý článek najdete na hattrick.cz