Kotalovi se ve sparťanském béčku nehlásil jen Vácha, ale i Vukadinovič, Juliš či Dudl

V přípravě už je také sparťanské béčko. Václavu Kotalovi, který vede letenskou rezervu společně s Lubošem Loučkou, se na první tréninkové jednotce hlásilo pětadvacet hráčů, z nichž byli tři brankáři.

Kotalovi se ve sparťanském béčku nehlásil jen Vácha, ale i Vukadinovič, Juliš či Dudl

Počet je to o něco menší, než se původně plánovalo, ale v zápasových nominacích budou celek, jenž je složen z navrátilců z hostování, juniorky a loňských dorostenců, doplňovat borci áčka, kterým bude scházet herní vytížení.

Aktuálně jsou součástí souboru nejen Lukáš Vácha, ale také Václav Dudl, Lukáš Juliš nebo Vukadin Vukadinovič, o jehož prodeji se vedou jednání.

První duel léta čeká Spartu B již tuto středu v Kácově proti druholigové Vlašimi. Později vyzve Hradec Králové, Ružomberok, Benešov, Čimelice, Písek, B-tým Liberce či třiadvacítku Arsenalu.

Premiérové mistrovské utkání ČFL čeká Kotalovu družinu 10. nebo 11. srpna na půdě Jiskry Domažlice.

P.S: Nový klub si konečně sehnal také Gol-Gol Mebrahtu. Na dva roky se upsal maďarskému celku Puskas Akademia, na jehož lavičce nově sedí Zsolt Hornyák.

Kádr Sparty B na startu přípravy:

Brankáři: Jan Čtvrtečka, František Kotek, Martin Janáček

Obránci: Martin Ambler, Marian Burda, Václav Dudl, Adam Gabriel, Zbyněk Konopásek, Václav Penc, Milan Piško, Matěj Sváta, David Šnajdr

Záložníci: Tomáš Cabadaj, Vadim Chervak, Martin Palečko, Jakub Sláma, Dominik Šimáček, Lamine Traore, Lukáš Vácha, Vukadin Vukadinović

Útočníci: Youssouf Dao, Vojtěch Patrák, Radim Prokopec, Daniel Turyna, Lukáš Juliš