Nádvorníkovi návrat do Příbrami nevyšel, Plzeň se doma s Bohemians trápila

Příbram nasadila do boje nového kouče Romana Nádvorníka, který již před lety působil. Jeho svěřenci však na rozjetý Jablonec nestačili a padli 0:3. V prvním poločase otevřel skóre Jovič, kterého následoval Trávník z penalty. Po změně stran upravil na konečný výsledek Doležal a upevnil tak čtvrté místo v tabulce české nejvyšší soutěže.

Viktoriáni přivítali na své půdě Klokany a rychle se ujali vedení, když míč uklidil do sítě Beaguel již v sedmé minutě. O chvíli později se znovu prosadil autor první trefy, kterému přihrál Kopic. Po změně stran však Bohemka udeřila po rohovém kopu, když snížil osamocený Hůlka. Zápas zdramatizoval Jindříšek, ale vedení Plzni vrátil v samotném závěru Chorý.

FK Jablonec - 1. FK Příbram 3:0 (2:0)
Branky: 12. Jovovič, 43. Trávník z pen., 49. Doležal. Rozhodčí: Pechanec - Vaňkát, Vodrážka. ŽK: Nový, Matoušek (oba Příbram). Diváci: 2406.
Jablonec: Hrubý - Holeš, Kubista, Břečka, Sobol - Hübschman - Jovovič (73. Fábry), Trávník, Považanec (65. Kratochvíl), Vatajelu - Doležal (81. Chramosta). Trenér: Rada.
Příbram: Kočí - Nový, Chaluš, Tregler, Jablonský - Hlúpik (46. Keita), Soldát (46. Polidar), Matoušek, Kingue, Voltr (72. Vůch) - Fantiš. Trenér: Nádvorník.

Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905 3:2 (2:0)
Branky: 7. a 11. Beauguel, 86. Chorý – 63. Hůlka, 73. Jindřišek. Rozhodčí: Berka – Kotalík, Melichar – Zelinka (video). Bez karet. Diváci: 9362.
Plzeň: Hruška – Řezník, Hubník, Brabec, Limberský – Hořava, Hrošovský – Kopic (66. Petržela), Čermák (81. Pačinda), Kovařík – Beauguel (50. Chorý). Trenér: Vrba.
Bohemians: Fryšták – Bederka, Hůlka, Pokorný – Záviška (39. Dostál), Ljovin, Jindřišek (86. Nečas), Schumacher – Reiter, Puškáč (56. Hilál), Vaníček. Trenér: M. Hašek.