Ligový pohár urval Manchester City až po penaltách, Real hasil požár penaltami

Na Ostrovech bylo mnohé k vidění i v neděli. Finále Ligového poháru nakonec ovládl Manchester City až po penaltovém rozstřelu, neboť základní hrací doba ani prodloužení branku nenabídly. Svěřenci Pepa Guardioly nakonec v pokutových kopech uspěli 4:3. Ostře sledovaný duel mezi Manchesterem United a Liverpoolem skončil bez branek, Arsenal si pak poradil se Southamptonem 2:0.

Dortmund odskočil Bayernu Mnichov opět na rozdíl tří bodů, když doma dokázal porazit Leverkusen 3:2. Mezi střelce vestfálského celku se zapsali Zagadou, Sancho a Götze.

Atlétiko Madrid zásluhou Moraty a Nígueze uspěl s Villarrealem. Real Madrid se trápil na půdě Levante. Nakonec rozhodly dva pokutové kopy, které obstarali Benzema a Bale.

Juventus slavil zisk dalších tří bodů zásluhou Dybaly. Neapol si smlsla při utkání s Parmou, neboť sítě rozvlnil Zielinski, Ounas a dvakrát Milik. Večerní klání mezi Fiorentinou a Interem skončilo po divoké přestřelce nakonec 3:3, když v 96. minutě sebral milánském klubu výhru Veretout.

Premier League - 27. kolo:
Arsenal - Southampton 2:0 (6. Lacazette, 17. Mchitarjan)
Manchester United - Liverpool 0:0

Bunesliga - 23. kolo:
Hanover - Frankfurt 0:3 (54. Rebić, 63. Jović, 90. Kostić)
Dortmund - Leverkusen 3:2 (30. Zagadou, 38. Sancho, 60. Götze - 37. Volland, 75. Tah)

Ligue 1 - 26. kolo:
Montpellier - Remeš 2:4 (6. Congre, 55. Laborde - 27. a 70. Oudin, 47. Zeneli z pen., 89. Chavarria)
Nantes - Bordeaux 1:0 (51. Pallois)
Toulouse - Caen 0:1 (45+2. Crivelli), Rennes - Marseille 1:1 (7. André - 56. Germain)
Monaco - Lyon 2:0 (18. Martins, 27. Rony Lopes)

LaLiga - 25. kolo:
Leganés - Valencia 1:1 (89. Braithwaite - 22. Kondogbia)
Atlético Madrid - Villarreal 2:0 (31. Morata, 88. Ñíguez)
Valladolid - Betis 0:2 (45+3. Mandi, 87. Joaquín)
Levante - Real Madrid 1:2 (60. Roger - 43. z penalty Benzema, 78. z penalty Bale)

Serie A - 25. kolo:
Sampdoria - Cagliari 1:0 (66. Quagliarella z pen.)
Bologna - Juventus 0:1 (67. Dybala)
Chievo - Janov 0:0
Sassuolo - Spal 1:1 (43. Peluso - 68. Petagna z pen.)
Parma - Neapol 0:4 (19. Zieliński, 36. Milik, 73. Milik, 82. Ounas)
Fiorentina - Inter 3:3 (1. vlastní De Vrij, 74. Muriel, 90+6. z penalty Veretout - 6. Vecino, 40. Politano, 52. Perišić)