Madridské derby ovládl Real, Bayern ukrojil z náskoku Dortmundu

Liverpool bez problémů doma uspěl s Bournemouthem a odčinil tak výsledkové nezdary. V prvním poločase se prosadili Mané a Wijnaldum a po změně stran upravil na konečných 3:0 Salah. Manchester United si připsal další výhru, když na půdě Fulhamu uspěl díky Pogbovi a Martialovi stejným výsledkem. Arsenal pokořil Huddersfield již během první půle, ale výsledek zdramatizoval v samotném závěru, kdy si vlastní branku dal Kolašinac.

Madridské derby dopadlo lépe pro Real Madrid. Skóre otevřel v 16. minutě Casemiro, ale na jeho trefu dokázal reagovat Griezmann. Chvíli před koncem první půle poslal Bílý balet do vedení Ramos z penalty a v druhém poločase upravil na konečných 3:1 Bale.

PSG se proti Bordeaux střelecky trápilo, ale nakonec se radovalo z hubené výhry 1:0. Tu obstaral v první půli Cavani z pokutového kopu. Inter prolomil výsledkovou smůlu a proti Parmě vyhrál brankou Lautara Matíneze.

Bayern Mnichov ztrácí na vedoucí Dortmund již pouhých pět bodů. V 21. kole Bundesligy doma porazil Schalke 3:1 a využil tak zaváhání Borussie. Ta sice doma vedla po první půli s Hoffenheimem 2:0, ale nakonec se musela smířit s remízou 3:3. Za hosty se trefil i český legionář Pavel Kadeřábek.

Premier League - 26. kolo:
Fulham - Manchester United 0:3 (15. a 65. z pen. Pogba, 23. Martial)
Crystal Palace - West Ham 1:1 (76. Zaha - 27. Noble z penalty)
Huddersfield - Arsenal 1:2 (90+3. vlastní Kolašinac - 16. Iwobi, 44. Lacazette)
Liverpool - Bournemouth 3:0 (24. Mané, 34. Wijnaldum, 48. Salah)
Southampton - Cardiff 1:2 (90. Stephens - 69. Bamba, 90+4. Zohore)
Watford - Everton 1:0 (65. Gray)
Brighton - Burnley 1:3 (76. Duffy - 26. a 61. Wood, 74. Barnes z penalty)

La Liga - 23. kolo:
Getafe - Celta Vigo 3:1 (37. z pen. a 81. Mata, 62. Molina, - 2. Araújo)
Atlético Madrid - Real Madrid 1:3 (25. Griezmann - 16. Casemiro, 42. Ramos z penalty, 74. Bale)
Espanyol - Rayo 2:1 (71. Iglesias z penalty, 90+5. Darder - 33. Ba)
Girona - Huesca 0:2 (35. a 40. Ávila)

Serie A - 23. kolo:
Fiorentina - Neapol 0:0
Parma - Inter Milán 0:1 (79. Lautaro Martínez)

Ligue 1 - 24. kolo:
PSG - Bordeaux 1:0 (42. Cavani z penalty), Amiens - Caen 1:0 (64. Konaté)
Štrasburk - Angers 1:2 (87. Prcić - 35. a 55. Kanga)

Bundesliga - 21. kolo:
Dortmund - Hoffenheim 3:3 (32. Sancho, 43. Götze, 67. Guerreiro - 75. a 88. Belfodil, 83. Kadeřábek)
Freiburg - Wolfsburg 3:3 (37. Grifo, 71. Frantz, 88. Waldschmidt - 11. Roussillon, 62. Weghorst z penalty, 75. Steffen)
Hannover - Norimberk 2:0 (45+5. a 77. N. Müller)
Monchengladbach - Hertha 0:3 (30. Kalou, 56. Duda, 76. Selke)
RB Lipsko - Frankfurt 0:0
Bayern - Schalke 3:1 (12. vlastní Bruma, 27. Lewandowski, 57. Gnabry - 25. Kutucu)