Jihlava proti Ústí uhájila čelo tabulky, Brno ztratilo svou šňůru neporazitelnosti

O víkendu pokračuje už patnácté kolo druhé nejvyšší tuzemské soutěže. Páteční večer nabídl dva zápasy, které by neměly uniknout oku diváka. V tom prvním Znojmo převálcovalo Vítkovice rozdílem šesti branek. Domácí po první půli prohrávali 0:3, navíc šli do početní nevýhody, což se projevilo i po změně stran. Jihlava dál dokazuje, že to myslí s návratem do první ligy vážně. Tentokrát to odneslo Ústí nad Labem, které na Vysočině padlo 4:1.

Brno přišlo o svou sérii bez porážky, když narazilo na půdě Třince. Po bezbrankové první půli domácí ve druhém poločase dvakrát udeřili, zatímco jihomoravský klub vstřelil jen jednu branku zásluhou Sukupa. Chrudim zaskočil Prostějov a porazil ho 4:0. Dvě trefy zaznamenal Vašulín. Táborsko ve druhém poločase našlo recept na defenzivu Sokolova a brankami Pilíka a Pfeifera jej obralo o body.