Nedvěd si opět zahrál v v I. B třídě karlovarského kraje a svému potomkovi nahrával na gól

Současný viceprezident turínské Staré dámy Pavel Nedvěd si opět zahrál soutěžní utkání v České republice. Stalo se tak v I. B třídě karlovarského kraje, kdy pomohl své Skalné k jasné výhře nad lomnickou rezervou.

Někdejší kapitán českého národního mužstva sice v rámci nedělního výjezdu neskóroval, ovšem chvíli před koncem připravil branku svému synovi - Pavlu Nedvědovi juniorovi, jenž jako žolík přišel na trávník devět minut před koncem.

Bývalý středopolař Lazia, Sparty či Juventusu, který přiletěl do Česka kvůli tenisové rozlučce Radka Štěpánka, strávil na hostujícím trávníku kompletních devadesát minut a své méně známé spoluhráče zásoboval přesnými přihrávkami.

"Grande Paolo" mimochodem nastoupil za Skalnou již letos v červnu. Tehdy ovšem nezabránil porážce 1:4 od Baníku Královské Poříčí.

Soutěž, které vládne jedenáctigólový střelec Tomáš Kuvík, vede po devíti odehraných kolech TJ Sokol Dolní Žandov, který má nejlepší útok i nejlepší obranu. FK Skalná na něj na páté pozici ztrácí čtyři body.