Rudí ďáblové padli na půdě West Hamu, Chelsea sebral tři body v závěru Sturridge

Anglická Premier League nabídla v sobotu podstatnou část sedmého kola. Manchester United prohrál na půdě West Hamu 1:3, když za hosty skóroval jen Rashford. Vlastní branku zaznamenal v první půli Lindelöf. Arsenal porazil Wattford v londýnském derby 2:0. Manchester City neměl problémy s Brightonem a svou střeleckou statistiku rozšířili Sterling a Agüero. Ostře sledovaný duel mezi Liverpoolem a Chelsea vítěze nenabídl. Za domácí se prosadil Hazard, v samotném závěru srovnal Sturridge.

PSG porazilo Nice rozdílem třech branek. Dvě z nich zaznamenal Neymar. Dortmund neodmítl dostat se do čela Budnesligy. Na půdě Leverkusenu prohrával po poločase 0:2, ale po změně stran skóre otočil a radoval se z výhry 4:2.

Římské derby dopadlo lépe pro AS, které porazilo Lazio 3:1. Skóre otevřel Pellegrini, ale stav dokázal srovnat Immobile. Až branky Kolarova a Fazia soupeře srazily na kolena. Juventus prohrával doma s Neapolí zásluhou Mertense, ale poté už úřadovali Mandžukič a Bonucci, kteří otočili na 3:1.

Barcelona musela skousnout další bodovou ztrátu, když doma s Bilbaem uhrála remízu 1:1. Náskok hostů hasil až v závěru Munir. Český brankář Tomáš Vaclík oslavil se Sevillou další výhru, tentokrát s Eibarem. Madridské derby v samotném závěru večera vítěze nenabídlo a oba celky se rozešly smírně 0:0.

Premier League - 7. kolo:
West Ham - Manchester United 3:1 (5. Anderson, 43. vlastní Lindelöf, 74. Arnautović - 71. Rashford)
Arsenal - Watford 2:0 (81. vlastní Cathcart, 84. Ózil)
Everton - Fulham 3:0 (56. a 89. Sigurdsson, 66. Tosun)
Huddersfield - Tottenham 0:2 (25. a 34. z penalty Kane)
Manchester City - Brighton 2:0 (29. Sterling, 65. Agüero)
Newcastle - Leicester 0:2 (30. Vardy z penalty, 73. Maguire)
Wolverhampton - Southampton 2:0 (79. Cavaleiro, 87. Castro)
Chelsea - Liverpool 1:1 (25. Hazard - 89. Sturridge)

Ligue 1 - 8. kolo:
Nice - PSG 0:3 (22. a 90. Neymar, 46. Nkunku)
Angers - Guingamp 0:1 (45. Benezet)
Caen - Amiens 1:0 (40. Ninga z penalty)
Lyon - Nantes 1:1 (22. Aouar - 62. Boschilia)
Remeš - Bordeaux 0:0
Štrasburk - Dijon 3:0 (13. Da Costa, 82. Mothiba, 90. Martin)

Bundesliga - 6. kolo:
Hoffenheim - RB Lipsko 1:2 (90. Kramarić z penalty - 53. a 73. Poulsen)
Norimberk - Düsseldorf 3:0 (28. Behrens z penalty, 64. Ishak, 78. Palacios-Martinez)
Schalke - Mainz 1:0 (11. Schöpf), Stuttgart - Werder 2:1 (19. Donis, 75. Castro - 68. vlastní Zieler)
Wolfsburg - Gladbach 2:2 (12. Steffen, 59. Weghorst - 7. Plea, 48. Hazard)
Leverkusen - Dortmund 2:4 (9. Weiser, 39. Tah - 65. Larsen, 69. Reus, 86. a 90. Alcácer)