Hradec přejel Žižkov a uhájil první místo v tabulce, Třinec vyloupil Varnsdorf

Nedělní odpoledne nabídlo další tři duely devátého kola FNL. Největším lákadlem byl souboj Hradce Králové s pražským Žižkovem. Votroci hráli o první místo v tabulce a to také uhájili, neboť vyhráli vysoko 4:0. Skóre otevřel již v šesté minutě Durdevic, navíc o pár minut později si dal vlastní branku Pardubský. Po změně stran se trefili ještě Zorvan a Wesley.

První místo Hradce Králové bylo zapříčiněno také faktem, že Budějovice pouze remizovali na půdě Táborska 1:1. Za domácí se střelecky prosadil Frýdek a alespoň bod hasil šest minut před koncem řádné hrací doby Ledecký. Třinec uspěl na půdě Varnsdorfu jedinou brankou utkání, kterou zaznamenal ve druhé půli Čelůstka.

FNL - 9. kolo:

Hradec Králové - Žižkov 4:0 (6. Durdevic, 56. Zorvan, 70. Wesley - 15. Pardubský (vlastní)
Mas Táborsko - České Budějovice 1:1 (66. Frýdek - 84. Ledecký)
Varnsdorf - Třinec 0:1 (71. Čelůstka)