Hazard zaznamenal hattrick, Liverpool vyválčil tři body na půdě Tottenhamu

Sobotní program nabídl hned celou řadu zajímavých utkání. Pod drobnohledem byla především anglická Premier League. V prvním utkání pátého kola chtěl Tottenham obrat o body Liverpool, ale se zlou se potázal. Wijnaldum a Firmino dali hostům náskok, který již domácí nedokázali odmazat. V nastavení snížil jen Lamela. Chelsea si hravě poradila s Cardiffem, hattrick zaznamenal Hazard a jednu branku přidal Willian. Manchester United uhájil náskok z první půle a nakonec porazil Watfrord 2:1. Manchester City neměl problém z Fulhamem. Branky obstarali Sané, Silva a Sterling.

Atlético Madrid se v nové sezóně trápí a bylo to znát i proti Eibaru. Remizu hasil až v samotném závěru Garcés, který upravil na konečných 1:1. Na půdě Realu Sociedad se Barceloně příliš nedaří, což bylo znát i ve čtvrtém kole tohoto ročníku. Nepříznivý stav z první půle museli otáčet Suárez a Dembélé.

Dortmund v pátek potvrdil dobré výsledky v této sezóně a přemožen nebyl ani Frankfurtem. Nakonec před domácím publikem slavil výhru 3:1. Dařilo se i Bayernu, který v Allianz Aréně přejel LEverkusen 3:1. Mezi střelce se zapsal Tolisso, Robben a Rodríguez. Hertha venku jen remizovala 2:2 proti Wolfsburgu, ale mezi střelce se opět zapsal slovenský legionář Duda.

Premier League - 5. kolo:
Tottenham - Liverpool 1:2 (90+3. Lamela - 39. Wijnaldum, 54. Firmino)
Bournemouth - Leicester 4:2 (19. a 37. Fraser, 41. King z penalty, 81. A. Smith - 88. Maddison z penalty, 89. Albrighton)
Huddersfield - Crystal Palace 0:1 (38. Zaha)
Chelsea - Cardiff 4:1 (37., 44. a 80. z penalty E. Hazard, 83. Willian - 16. Bamba)
Manchester City - Fulham 3:0 (2. Sané, 2. D. Silva, 47. Sterling)
Newcastle - Arsenal 1:2 (90. Clark - 49. Xhaka, 58. Özil)
Watford - Manchester United 1:2 (65. Gray - 35. Lukaku, 38. Smalling)

La Liga - 4. kolo:
Huesca - Rayo 0:1 (29. Imbula)
Atlético Madrid - Eibar 1:1 (90+4. Garcés - 87. Enrich)
Real Sociedad - Barcelona 1:2 (12. Elustondo - 63. L. Suárez, 66. Dembélé)
Valencia - Betis 0:0
Athletic - Real Madrid 1:1 (32. Muniain - 64. Isco)

Ligue 1 - 5. kolo:
Nice - Rennes 2:1 (77. Saint-Maximin, 89. Lees Melou - 58. Del Castillo)
PSG - Saint-Étienne 4:0 (22. Draxler, 51. Cavani z penalty, 76. Di María, 84. Diaby)
Caen - Lyon 2:2 (53. Beauvue z penalty, 73. Oniangue - 45. Fekir, 88. Mendy)
Amiens - Lille 2:3 (79. Kurzawa, 90. Ghoddos - 45. z penalty, 56. z penalty a 76. Pepe)
Dijon - Angers 1:3 (13. Said - 20. Bahoken, 29. Tait, 38. Santamaria)
Montpellier - Štrasburk 1:1 (50. Le Tallec - 90. Mothiba)
Toulouse - AS Monaco 1:1 (79. Leya - 57. Tielemans)

Bundesliga - 3. kolo:
Dortmund - Frankfurt 3:1 (36. Diallo, 72. Wolf, 88. Alcácer - 68. Haller)
Bayern - Leverkusen 3:1 (10. Tolisso, 19. Robben, 89. Rodríguez - 5. Wendell z penalty)
Düsseldorf - Hoffenheim 2:1 (45. Morales, 88. Lukebakio z penalty - 86. Nelson)
Mainz - Augsburg 2:1 (87. Ujah, 90. Maxim - 82. Ji)
RB Lipsko - Hannover 3:2 (9. Poulsen, 40. a 63. Werner - 13. Füllkrug, 65. Albornoz)
Wolfsburg - Hertha 2:2 (87. Malli z penalty, 90+3. Mehmedi - 61. Dilrosun, 90. Duda)
Mönchengladbach - Schalke 2:1 (3. Ginter, 76. Herrmann - 90. Embolo)

Serie A - 4. kolo:
Inter Milán - Parma 0:1 (79. Dimarco)
Neapol - Fiorentina 1:0 (79. Insigne)
Frosinone - Sampdoria 0:5 (10. Quagliarella, 47. Caprari, 54. a 86. Defrel, 83. Kownacki z penalty)