Varnsdorf porazil Táborsko, Brno znovu nevyhrálo

V rámci Fotbalové národní ligy byly v neděli na programu čtyři zápasy, a sice Žižkov proti Českým Budějovicím, Varnsdorf proti Táborsku, Vlašim proti Brnu a Hradec Králové proti Znojmu.

V zápase Žižkova s Českými Budějovicemi vyhráli podle očekávání sázkových kanceláří hosté, jejichž vítězný gól vstřelil v 52. minutě Matej Mršič.

Varnsdorf vyhrál po líbivém výkonu nad Táborskem po gólu Petra Heppnera ze čtvrté minuty a po remíze ve Znojmě sbírá další cenné body.

Naopak zklamáním je po remíze ve Vlašimi Brno. Dlouhou dobu to dokonce vypadalo, že Zbrojovka ve Vlašimi prohraje, dva góly ze závěru utkání v rychlém časovém sledu však nakonec Brňanům zajistily bod.

Hradec Králové porazil, jakožto jeden z kandidátů na postup, Znojmo po gólech Vlkanovy a Kropáčka.

Žižkov - České Budějovice 1:2 (9. Čermák - 39. Kovaľ, 52. Mršič)
Varnsdorf -Táborsko 1:0 (4. Heppner)
Vlašim - Brno 2:2 (17. Fotr, 74. Selemani - 75. Piško (vl.g.), 78. Magera (pen.))
Hradec Králové - Znojmo 2:1 (30. Vlkanova (pen.), 39. Kropáček - 65. Ambrozek)