Král comebacků? Bílý balet pod vedením Zidana!

Real Madrid opustili v létě dva klíčoví muži Zinedine Zidane a Cristiano Ronaldo. Ti toho v Madridu společně dokázali opravdu hodně, o těchto skvělých počinech se ale nepíše. Nejen Ronaldo zařídil pod vedením francouzské legendy několik skvělých comebacků, v akci uvidíme samozřejmě i hlavičkového hrdinu z nastavení Sergia Ramose. Podívejme se na pět nejlepších comebacků Realu Madrid za koučování Zinedina Zidana!

vs. Deportivo La Coruňa – La Liga 2016/17

Real Madrid zažil povedenou ligovou sezónu, kterou zakončil historicky 33. mistrovským titulem, ne každá výhra se ale zrodila jednoznačně a kolikrát měla Zidanova parta na mále. Třeba když doma hostila ambiciózní La Coruňu. I zde potřebovali Madridistas zázrak, ten ale přece jen přišel.

Do vedení šel sice Real zásluhou Moraty, po dvou individuálních chybách Casemira a Ramose ale během krátké doby prohrával 1:2. V 83. minutě ale vystřelil naději pro Bílý balet hlavičkou Lucas Vazquez. Jenže ani remíza proti takovému soupeři doma nestačí. Tu zlomil v nastavení kdo jiný než Sergio Ramos, jenž v 92. minutě vystřelil Bílému baletu tři body!

Sergio Ramos, jenž vystřelil Realu Madrid v nastavení tři body!