Příbram přišla o výhru v samotném závěru, Frýdek-Místek doma nestačil na Budějovice

Po pátečních předehrávkách, v nichž uspěli hráči Pardubic na půdě Znojma a Hradce Králové doma nad Varnsdorfem, se v sobotním šlágru druhá Příbram představila na hřišti Olympie Praha. Hosté sice sahali po plném bodovém zisku, ale pohotoví domácí nakonec urvali alespoň bod.

Příbram se mohla na jaře těšit stoprocentní ligovou bilancí a rozhodně to chtěla potvrdit i dnes. Do utkání s Olympií vstupovala jako mírný favorit, jenže do vedení se překvapivě dostal domácí celek. Když Hejný v jednadvacáté minutě otevřel skóre, nastal čas pro hosty se plně zkoncentrovat a zareagovat. Vyrovnání přišlo o deset minut později a v šedesáté minutě dokonce Fantiš poslal hosty do vedení. Když už se zdálo, že Příbram v plném bodovém zisku nic nezastaví, domácí se zmohli k závěrečnému tlaku, který v nastaveném čase zužitkoval Broukal. Celkový stav utkání 2:2.

Fotbalisté Frýdku-Místku nenavázali na výhru v Žižkově a opět balancují nad sestupující propastí. O celkovém výsledku utkání rozhodlo dění v prvním poločase, v němž jako první i poslední udeřili hosté. Vítěznou branku vstřelil těsně před odchodem do kabin Javorek.