Klopp se zbláznil? Červená za kung-fu kop prý být neměla

Šlágr anglické Premier League mezi Manchesterem City a Liverpolem skončil v sobotu jasně ve prospěch Citizens. Ti svého soka na Etihad Stadium rozstříleli 5:0, když čtyři branky vstřelili po vyloučení Sadia Maného ve 37. minutě. Co k tomu řekl manažer Reds Jürgen Klopp?

Klopp se zbláznil? Červená za kung-fu kop prý být neměla

Německý kouč se při zápase hodně vztekal. Hlavně se mu nelíbila červená karta pro Sadia maného, který zasáhl brankáře domácího celku Edersona kolíky přímo do obličeje a kopačku rozhodně neměl nízko. Za podobný kop by se nemusel stydět kdejaký mistr kung-fu.

„Pan Moss měl blízko k tomu, aby mě poslal na tribunu. Nevím proč. Jen jsem řekl čtvrtému sudímu, že to na červenou nebylo,“ prozradil Klopp, co vadilo sudímu. Na druhou stranu je otázka, co vůbec Klopp viděl, protože jestli celou situaci sledoval pozorně, nemohl se červené ani v nejmenším divit.

„Sadio by úmyslně nic takového neudělal a nyní se cítí špatně. Všichni doufáme, že to nebude vážné zranění,“ pokračoval bývalý kouč Borussie Dortmund a dodal: „Doufám, že lidé budou tuto situaci soudit spravedlivě. Šlo o nešťastnou nehodu.“

Nakonec z toho byl pětibrankový výprask. „Měli jsme šance, ale neproměnili jsme je. Rozhodující situací pak byla červená karta. Podle mě to nebyl zákeřný faul,“ uzavřel.

Souhlasíte s ním?